Yıldırım Eczanesi

İlçe :
Yüreğir
Eczane :
Yıldırım Eczanesi
Adres :
Selahattin Eyyubi Mah.3785 Sk.No:37/1 Mehmet Adil İkiz İlköğretim Okulu Çapraz Sokağı Karacaoğlan Asm Karşısı Yüreğir/Adana
Telefon :
0 322 329 21 39

Nöbetçi Eczaneyi Yol Tarifi ile otomatik olarak bulmak için cihanızdan konum izni vermeniz gerekir.Ayrı bir sayfada açılan Yol Tarifi sayfasının sol tarafında bulunan Yol Tarifine tıklamanız gerekir.


Nöbetçi eczane olan Yıldırım Eczanesi, Yüreğir ilçesinde bulunmaktadır. Yüreğir ilçesindeki Yıldırım Eczanesinin adres bilgileri : Selahattin Eyyubi Mah.3785 Sk.No:37/1 Mehmet Adil İkiz İlköğretim Okulu Çapraz Sokağı Karacaoğlan Asm Karşısı Yüreğir/Adana adresinde yer almaktadır. Nöbetçi Eczane standart olarak HARİTA görünümünde açılıyor.

Nöbetçi eczane ile bulunduğunuz konumdan yol tarifi almak için Yol Tarifi butonuna tklayarak sesli ve sessiz olarak yol tarifi alabilirsiniz. Nöbetçi Eczaneye sokak görüntüsüyle ulaşmak için Sokak Görüntüsü butonuna tıklayarak sokak görüntüsüyle nöbetçi eczaneye ulabilirsiniz.

İLÇELERE GÖRE
NÖBETÇİ ECZANELER

Seyhan Çukurova Yüreğir Sarıçam Aladağ Ceyhan Feke İmamoğlu Karaisalı Karataş Kozan Pozantı Saimbeyli Tekir Tufanbeyli Yumurtalık Salbaş Suluca İncirlik