Anıl Eczanesi

İlçe :
Seyhan
Eczane :
Anıl Eczanesi
Adres :
Cemalpaşa Mah. Mustafa Gümüşdamla 63001 Sk Ateşok Apt. No:11/B Gazipaşa Bulvarı Celalettin Sayhan İlkokulu Giriş Kapısı Karşısı Eski Mado Sokağı Seyhan/Adana
Telefon :
0 322 606 87 56

Nöbetçi Eczaneyi Yol Tarifi ile otomatik olarak bulmak için cihanızdan konum izni vermeniz gerekir.Ayrı bir sayfada açılan Yol Tarifi sayfasının sol tarafında bulunan Yol Tarifine tıklamanız gerekir.


Nöbetçi eczane olan Anıl Eczanesi, Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Seyhan ilçesindeki Anıl Eczanesinin adres bilgileri : Cemalpaşa Mah. Mustafa Gümüşdamla 63001 Sk Ateşok Apt. No:11/B Gazipaşa Bulvarı Celalettin Sayhan İlkokulu Giriş Kapısı Karşısı Eski Mado Sokağı Seyhan/Adana adresinde yer almaktadır. Nöbetçi Eczane standart olarak HARİTA görünümünde açılıyor.

Nöbetçi eczane ile bulunduğunuz konumdan yol tarifi almak için Yol Tarifi butonuna tklayarak sesli ve sessiz olarak yol tarifi alabilirsiniz. Nöbetçi Eczaneye sokak görüntüsüyle ulaşmak için Sokak Görüntüsü butonuna tıklayarak sokak görüntüsüyle nöbetçi eczaneye ulabilirsiniz.

İLÇELERE GÖRE
NÖBETÇİ ECZANELER

Seyhan Çukurova Yüreğir Sarıçam Aladağ Ceyhan Feke İmamoğlu Karaisalı Karataş Kozan Pozantı Saimbeyli Tekir Tufanbeyli Yumurtalık Salbaş Suluca İncirlik