Edremit Nöbetçi Eczane

19 Ocak 2022 Çarşamba - Nöbetçi Eczaneler

Eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 19 Ocak 2022 Çarşamba günü başlar, 20 Ocak 2022 Perşembe günü sona erer.
    Balıkesir nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Altınoluk Eczanesi - Edremit
Altınoluk Yeni Sağlık Ocağı Karşısı Altınoluk Ayvalık/Balıkesir Harita
Tel : 0 501 320 15 10  Ara  
Cemre Eczanesi - Edremit
Körfez Hastanesi Acil Karşısı-Kadıköy Kadıköy Edremit/Balıkesir Harita
Tel : 0 266 373 84 67  Ara  
Seda Eczanesi - Edremit
Cumhuriyet Bulvarı Ziraat Bankası Yanı No:41/D Akçay/Balıkesir Harita
Tel : 0 266 384 41 42  Ara  
Şirin Eczanesi - Edremit
Cennetayağı Mh.İstasyon Cd.No:53/B Edremit/Balıkesir Harita
Tel : 0 541 814 37 89  Ara  

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hastanelerin acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde Balikesir da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. Balikesir ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm Balikesir ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İLÇELERE GÖRE
NÖBETÇİ ECZANELER

Merkez Ayvalık Bandırma Bigadiç Burhaniye Dursunbey Edremit Erdek Gönen Havran İvrindi Kepsut Manyas Savaştepe Sındırgı Susurluk