Antakya Nöbetçi Eczane

13 Nisan 2021 Salı - Nöbetçi Eczaneler

Eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 13 Nisan 2021 Salı günü başlar, 14 Nisan 2021 Çarşamba günü sona erer.
    Hatay nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Daraoğlu Eczanesi - Antakya
 Kurtulucaddesankayaotelaltıaffankahveskılayadoru100Metrelerde Defne Antakya/Hatay
Tel : 0 326 221 58 85  Ara  
Günal Eczanesi - Antakya
 Aksaray Mah.M.Kafadar Cad.Devlet Hastanesi Karşısı Defne Antakya/Hatay
Tel : 0 326 213 44 78  Ara  
Rüya Eczanesi - Antakya
 Elektrık Mah. Gündüz Cd. Uğur Mumcu Bulvarı Armutlu Girişi No:9 Defne Antakya/Hatay
Tel : 0 326 223 36 00  Ara  
Saglık Pınarı Eczanesi - Antakya
 Odabası Beldesı Kavaslı Mah.Ugurmumcu Caddesı Ihtısas Sok.No:1/6 Defne Hast.Civarı Defne Antakya/Hatay
Tel : 0 326 221 23 32  Ara  

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hastanelerin acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde Hatay da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. Hatay ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm Hatay ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İLÇELERE GÖRE
NÖBETÇİ ECZANELER

Antakya-Defne İskenderun Altınözü Arsuz Belen Dörtyol Erzin Hassa Kırıkhan Kumlu Payas Reyhanlı Samandağ Serinyol Yayladağı