İstanbul - Pendik

2 Nisan 2020 Perşembe - Nöbetçi Eczaneler

Eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 2 Nisan 2020 Perşembe günü başlar, 3 Nisan 2020 Cuma günü sona erer.
    İstanbul nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 09.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 09.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 09.00'de sona erer.

Defne Eczanesi - Pendik
Doğu Mah. Lale Sok.No. 10 Çarşı Pendik/İstanbulHarita
Tel : 0 216 354 06 01  Ara  
Ekim Eczanesi - Pendik
Esenyalı Mah. Yıldırım Sok.No. 63/A Esenyalı Pendik/İstanbulHarita
Tel : 0 216 493 00 16  Ara  
Karadeniz Eczanesi - Pendik
Çamçeşme Mah. Aydınlı Cad.No. 20 Çamçeşme Pendik/İstanbulHarita
Tel : 0 216 396 92 13  Ara  
Kızıl Eczanesi - Pendik
Kurtköy Mah. Yıldırım Beyazıt Cad.No.100/B Yenişehir Pendik/İstanbulHarita
Tel : 0   Ara  

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.