Üsküdar Nöbetçi Eczane

4 Aralık 2021 Cumartesi - Nöbetçi Eczaneler

Eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 4 Aralık 2021 Cumartesi günü başlar, 5 Aralık 2021 Pazar günü sona erer.
    İstanbul nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 09.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 09.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 09.00'de sona erer.

Hakan Eczanesi - Üsküdar  Selimiye
Salacak Mah. Harem İskele Cad. No.6 Üsküdar/İstanbul  (Çiçekçi Taksi Durağı Karşısı )Harita
Tel : 0 216 343 34 29  Ara  
Kiraz Eczanesi - Üsküdar  Kirazlıtepe
Kirazlıtepe Mah. Orhan Seyfi Orhon Cad. No.13/B Üsküdar/İstanbul  Harita
Tel : 0 216 318 31 30  Ara  
Taşhan Eczanesi - Üsküdar  Fıstıkağacı
Selamiali Mah. Cumhuriyet Cad. No.40 Üsküdar/İstanbul  (Fıstıkağacı Işıklar )Harita
Tel : 0 216 553 11 71  Ara  
Yiğit Eczanesi - Üsküdar  Bulgurlu
Bulgurlu Mah. Bulgurlu Cad. No.101/C Üsküdar/İstanbul  (Çağrı Market Ve Shell Benzin İstasyonunun Ortası,Türkcell,Vodafon Bayisinin Yanı )Harita
Tel : 0 216 335 36 95  Ara  

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.