Avcılar Nöbetçi Eczane

27 Temmuz 2021 Salı - Nöbetçi Eczaneler

Eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 27 Temmuz 2021 Salı günü başlar, 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü sona erer.
    İstanbul nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 09.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 09.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 09.00'de sona erer.

Bizim Evler Eczanesi - Avcılar  Altınşehir / Tahtakale / Bayramtepe / Şahintepe
Tahtakale Mah. Ayçiçeği Sok. No.8/10A Avcılar/İstanbul  Harita
Tel : 0 212 397 34 34  Ara  
Burçin Eczanesi - Avcılar  Şükrübey
Denizköşkler Mah. Muhtar Kazım Akgül Cad. No.37 Avcılar/İstanbul  (Denizköşkler Muhtarlık Ve Asm Karşısı)Harita
Tel : 0 212 694 33 17  Ara  
Kemalpaşa Eczanesi - Avcılar  Parseller
Mustafa Kemal Paşa Mah. Mimarsinan Cad. No.54/2 Avcılar/İstanbul  Harita
Tel : 0 212 423 73 59  Ara  

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.