İstanbul - Bahçelievler

3 Nisan 2020 Cuma - Nöbetçi Eczaneler

Eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 3 Nisan 2020 Cuma günü başlar, 4 Nisan 2020 Cumartesi günü sona erer.
    İstanbul nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 09.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 09.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 09.00'de sona erer.

Emre Eczanesi - Bahçelievler
Bahçelievler Mah. Çamlık Cad. İğde Sok.No. 3/2 Yayla Bahçelievler/İstanbulHarita
Tel : 0 212 556 67 80  Ara  
Petek Eczanesi - Bahçelievler
Hürriyet Mahallesi, Ahmet Yesevi Caddesi, 13 Hürriyet Bahçelievler/İstanbulHarita
Tel : 0 212 653 12 83  Ara  
Polat Eczanesi - Bahçelievler
Şirinevler Mah. Hastane Cad.No. 18/B Şirinevler Bahçelievler/İstanbulHarita
Tel : 0 212 452 05 00  Ara  

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hemen devlet hastanesi veya özel hastane acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde İstanbul da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. İstanbul’un ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm istanbul ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.