Yeni Gülfem Eczanesi

İlçe :
Karabağlar
Eczane :
Yeni Gülfem Eczanesi
Adres :
Yunus Emre Mah. 4025 Sok. No.11/A Karabağlar Semt Polikliniği Karşısı Karabağlar/İzmir
Telefon :
0 232 264 66 52

Nöbetçi Eczaneyi Yol Tarifi ile otomatik olarak bulmak için cihanızdan konum izni vermeniz gerekir.Ayrı bir sayfada açılan Yol Tarifi sayfasının sol tarafında bulunan Yol Tarifine tıklamanız gerekir.


Nöbetçi eczane olan Yeni Gülfem Eczanesi, Karabağlar ilçesinde bulunmaktadır. Karabağlar ilçesindeki Yeni Gülfem Eczanesinin adres bilgileri : Yunus Emre Mah. 4025 Sok. No.11/A Karabağlar Semt Polikliniği Karşısı Karabağlar/İzmir adresinde yer almaktadır. Nöbetçi Eczane standart olarak HARİTA görünümünde açılıyor.

Nöbetçi eczane ile bulunduğunuz konumdan yol tarifi almak için Yol Tarifi butonuna tklayarak sesli ve sessiz olarak yol tarifi alabilirsiniz. Nöbetçi Eczaneye sokak görüntüsüyle ulaşmak için Sokak Görüntüsü butonuna tıklayarak sokak görüntüsüyle nöbetçi eczaneye ulabilirsiniz.

İLÇELERE GÖRE
NÖBETÇİ ECZANELER

Aliağa Balçova Bayındır Bayraklı Bergama Beydağ Bornova Buca Çeşme Çiğli Dikili Foça Gaziemir Güzelbahçe Karabağlar Karaburun Karşıyaka Kemalpaşa Kınık Kiraz Konak Menderes Menemen Narlıdere Ödemiş Seferihisar Selçuk Tire Torbalı Urla