Dilek Eczanesi

İlçe :
Balçova
Eczane :
Dilek Eczanesi
Adres :
M.Paşa Cad. No.273/B Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Karşısı İnciraltı/İzmir
Telefon :
0 232 277 96 02

Nöbetçi Eczaneyi Yol Tarifi ile otomatik olarak bulmak için cihanızdan konum izni vermeniz gerekir.Ayrı bir sayfada açılan Yol Tarifi sayfasının sol tarafında bulunan Yol Tarifine tıklamanız gerekir.


Nöbetçi eczane olan Dilek Eczanesi, Balçova ilçesinde bulunmaktadır. Balçova ilçesindeki Dilek Eczanesinin adres bilgileri : M.Paşa Cad. No.273/B Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Karşısı İnciraltı/İzmir adresinde yer almaktadır. Nöbetçi Eczane standart olarak HARİTA görünümünde açılıyor.

Nöbetçi eczane ile bulunduğunuz konumdan yol tarifi almak için Yol Tarifi butonuna tklayarak sesli ve sessiz olarak yol tarifi alabilirsiniz. Nöbetçi Eczaneye sokak görüntüsüyle ulaşmak için Sokak Görüntüsü butonuna tıklayarak sokak görüntüsüyle nöbetçi eczaneye ulabilirsiniz.

İLÇELERE GÖRE
NÖBETÇİ ECZANELER

Aliağa Balçova Bayındır Bayraklı Bergama Beydağ Bornova Buca Çeşme Çiğli Dikili Foça Gaziemir Güzelbahçe Karabağlar Karaburun Karşıyaka Kemalpaşa Kınık Kiraz Konak Menderes Menemen Narlıdere Ödemiş Seferihisar Selçuk Tire Torbalı Urla