Kübra Eczanesi

İlçe :
Merkez
Eczane :
Kübra Eczanesi
Adres :
 2.Anafartalar Mah. Cumhurıyet Cad. No:95/A  Tren İstasyonu Yanındaki Eski Devlet Hastanesi Karşı Sırası, Bim Yanı, 8 Eylül Hastanesi Çaprazı Merkez/Manisa
Telefon :
0 236 238 58 88

Nöbetçi Eczaneyi Yol Tarifi ile otomatik olarak bulmak için cihanızdan konum izni vermeniz gerekir.Ayrı bir sayfada açılan Yol Tarifi sayfasının sol tarafında bulunan Yol Tarifine tıklamanız gerekir.


Nöbetçi eczane olan Kübra Eczanesi, Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Merkez ilçesindeki Kübra Eczanesinin adres bilgileri :  2.Anafartalar Mah. Cumhurıyet Cad. No:95/A  Tren İstasyonu Yanındaki Eski Devlet Hastanesi Karşı Sırası, Bim Yanı, 8 Eylül Hastanesi Çaprazı Merkez/Manisa adresinde yer almaktadır. Nöbetçi Eczane standart olarak HARİTA görünümünde açılıyor.

Nöbetçi eczane ile bulunduğunuz konumdan yol tarifi almak için Yol Tarifi butonuna tklayarak sesli ve sessiz olarak yol tarifi alabilirsiniz. Nöbetçi Eczaneye sokak görüntüsüyle ulaşmak için Sokak Görüntüsü butonuna tıklayarak sokak görüntüsüyle nöbetçi eczaneye ulabilirsiniz.

İLÇELERE GÖRE
NÖBETÇİ ECZANELER

Merkez Turgutlu Akhisar Salihli Alaşehir Selendi Gölmarmara Saruhanlı Demirci Gördes Ahmetli Kırkağaç Köprübaşı Sarıgöl Kula Soma