HAKKARİ MERKEZ VE İLÇELERİNDEKİ NÖBETÇİ ECZANELER

4 Temmuz 2020 Cumartesi - Nöbetçi Eczaneler

Eczanelerin nöbetleri aşağıdaki gün ve saatlere göre 4 Temmuz 2020 Cumartesi günü başlar, 5 Temmuz 2020 Pazar günü sona erer.
    Hakkari nöbetçi eczane bilgileri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günleri genelde, akşamleyin saat 18.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.
    Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) günleri ise genellikle sabahleyin saat 08.00'de başlar ertesi gün sabahleyin sabah saat 08.00'de sona erer.

Murat Eczanesi - Merkez
Pehlıvan Mah. Çölemerık Cad. No:132/C Merkez/Hakkari
 Tel : 0 438 211 94 40  Ara  
Derman Eczanesi - Şemdinli
Yeni Mah.Serment Cad. No:22 Şemdinli/Hakkari
 Tel : 0 438 411 29 62  Ara  
Şifa Eczanesi - Yüksekova
Yüksekova Devlet Hastanesi Karşısı No:7 Yüksekova/Hakkari
 Tel : 0 438 351 10 10  Ara  

Türkiye’nin En Doğru ve Kapsamlı Nöbetçi Eczane Bilgileri,

Nöbetçi eczane insanlara ne zaman lazım olacağını önceden kestirebilmemiz mümkün değildir. Hiç olmadık bir durumda ve zamanda nöbetçi eczaneye ihtiyacımız olabilir. Gece ansızın kendimiz aile bireylerimiz rahatsızlanabilir. Böyle durumlarda hastanelerin acil servisine müracaat ederiz. Hekim muayenesinden sonra elinize bir reçete tutuşturulur. Hemen telaşa kapılırız. Gecenin bu saatinde Hakkari da nöbetçi eczaneyi nereden bulacağım, deriz. Endişe etmenize gerek yok! nobetcieczanebul.com sitesi bir tık ötenizde, parmaklarınızın ucunda. Hakkari ister merkezinde ister her hangi bir ilçesinde olun nöbetçi eczane konusunda en doğru ve kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Nöbetçi Eczanelerin adres ve telefon bilgileri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm Hakkari ve ilçeleri eczanelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.